• Ubytování Tachov - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Tachov - Switch to English   
  • Unterkunft Tachov - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Tachov - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Тaxoв - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Tachov
Tachov - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Fidler
[ Ubytovanie Tachov - Zebraky E9 ] - Hošťka

Fidler

Chata Fidler v Hošťce sa nachádza v klasickej českej obci Žebrák, kde oceníte kľud, pohodu bez okolitého ruchu. Ak hľadáte ozajstný pokoj, tak ste na správnej adrese. Chata Fidler v Hošťce ubytovanie. Chata Fidler v Hošťce je situovaná ako byt 2 +1. Chata Fidler vv Hošťce sa skladá zo spálne, obývacej izby a kuchyne. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a sociálne zariadenie. Chata Fidler ubytovanie v Hošťce gastronómia.

ceny od 900,00 Kč
TV miestnosťPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínÚschovňa bicyklovPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbLovRybolovJazda na koniLetné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiLov rýbLacné ubytovaniePríroda

Hotel Jitřenka ***
[ Ubytovanie Tachov - Lázeňská 20 ] - Konstantinovy Lázně

Hotel Jitřenka

V roku 2001 prešla budova hotela Jitřenka v Konštantína Lázních rozsiahlou rekonštrukciou, vďaka ktorej tu teraz na návštevníkov čaká všetok komfort, pohodlie, moderné vybavenie. Hotel Jitřenka v Konštantína Lázních ubytovanie. Rodinný hotel Jitřenka v Konštantína Lázních Vám ponúka ubytovanie v 26-tich izbách - jedno, dvoj a trojlôžkových s celkovou kapacitou 55 lôžok. Izby hotela Zornička v Konštantína Lázních sú vybavené príslušenstvom, TV a telefónom.

ceny od 550,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 30Prednášková sálaInformačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezbariérový prístupPožičovňa DVD, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 30,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 35000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Potápanie, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 40000 metrov)Zber húbLovRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 35000 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)

Hotel U SLÁDKA ***
[ Ubytovanie Tachov - Pivovarská 107 ] - Chodová Planá

Hotel U SLÁDKA

Historický areál pivovaru Chodovar ponúka svojim návštevníkom okrem ubytovania v hoteli U Sládka v Chodovej Planej atraktívne prostredie štýlové reštaurácie Vo Skále situované v časti 800 rokov starého skalného labyrintu pivovarských pivníc, malé pivovarské múzeum, originálne pivné kúpele alebo reštaurácii Stará sladovňa a beerrarium v ​​historickej budove sladovne. Dlho teda neváhajte a vyrazte do Chodovej Planej. Hotel U Sládka v Chodovej Planej ubytovanie.

ceny od 1 050,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaVýťahDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 220,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 70,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIESauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbRybolovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVodné športyTuristikaSpa & wellnessVidiek

Hotel U Branky ***
[ Ubytovanie Tachov - Plzeňská 420 ] - Stříbro

Hotel U Branky

Hotel U Branky v Stříbre Vám môže poslúžiť ako základňa pre prázdninové výlety po stříbrském regiónu, pre pokojné ubytovanie pri Vašich služobných cestách alebo ako miesto pre firemné prezentácie. Hotel U Branky v Stříbre sa nachádza pri cestného mosta cez rieku Mžu. Hotel U Branky v Stříbre ubytovanie. Hotel U Branky v Stříbre ponúka ubytovanie o celkovej kapacite 30 lôžok. Pohodlné ubytovanie v jednolôžkových až 4 lôžkových izbách vybavených sociálnym zariadením, televíziou a satelitom.

ceny od 690,00 Kč
Pranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNOBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORybolovReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE

apartmány Slunečnice ***
[ Ubytovanie Tachov - Sluneční 136 ] - Konstantinovy Lázně

apartmány Slunečnice

Apartmány Slunečnice v Konštantína Lázních poskytujú skvelé zázemie v západočeskom kúpeľnom meste, ktoré je už veľa rokov hojne navštevované ľuďmi, ktorí si chcú oddýchnuť a stráviť príjemnú dovolenku s tými najbližšími. Apartmány Slunečnice v Konštantína Lázních ubytovanie. Ubytovanie v apartmánoch Slunečnice v Konštantína Lázních je ideálny pre rodiny s deťmi, cykloturistov, turistov, ale i kúpeľných hostí.

ceny od 700,00 Kč
Informačná službaObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Požičovňa DVD, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Zber húbJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)

Lázeňský penzion Mánes ***
[ Ubytovanie Tachov - Lázeňská 4 ] - Konstantinovy Lázně

Lázeňský penzion Mánes

Penzión Mánes sa nachádza v Konštantína Lázních leží v dvojposchodovej budove blízko kúpeľného centra a domu Prusík, kde sa klienti aj pri príchode hlásia na recepcii. Kúpeľné mestečko Konstantinovy ​​Lázně leží severozápadne od Plzne v nadmorskej výške 520 mv ekologicky čisté lesnaté oblasti. Penzión Mánes v Konštantína Lázních ubytovanie:. Kúpeľný penzión Mánes v Konštantína Lázních ponúka na ubytovanie 11 jednolôžkových a 11 dvojlôžkových izieb vybavených televíziou, chladničkou, telefónom, rádiom a kúpeľňou so sprchou a WC.

ceny od 550,00 Kč
Zdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Izbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaNefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Zber húbLovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)TuristikaSpa & wellnessVidiekPríroda

Lázeňský penzion Marie **
[ Ubytovanie Tachov - Plzeňská 51 ] - Konstantinovy Lázně

Lázeňský penzion Marie

Penzión leží v pokojnom prostredí Konštantína Lázní. Kúpeľný penzión Márie v Konštantína Lázních ubytovanie:. Kúpeľný penzión Márie v Konštantína Lázních ponúka ubytovanie v 20 jednolôžkových a 4 dvojlôžkových izbách. Nefajčiarske izby penziónu Márie v Konštantína Lázních sú vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, rádiom, TV so satelitnými stanicami a telefónom. Ubytovanie Konštantína v kúpeľoch penzión Marie gastronómia:.

ceny od 570,00 Kč
Izbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Zber húbWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)TuristikaSpa & wellnessVidiekLacné ubytovaniePríroda

Lázeňský hotel Jirásek ***
[ Ubytovanie Tachov - Plzeňská 79 ] - Konstantinovy Lázně

Lázeňský hotel Jirásek

Kúpeľný hotel Jirásek sa nachádza v Konštantína Lázních priamo vedľa riaditeľstvo kúpeľov, kde v prijímacej a ubytovacej kancelárii Vám poskytnú všetky potrebné informácie k pobytu a liečenie. Hostia ubytovaní v hoteli Jirásek v Konštantína Lázních sú stravovania priamo v reštaurácii kúpeľnom hoteli Jirásek. Parkovacie miesta sú hneď vedľa hotela, ďalej potom na parkovisku vedľa riaditeľstvo kúpeľov. Kúpeľný hotel Jirásek v Konštantína Lázních ubytovanie:.

ceny od 730,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 35Informačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Izbová službaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Zber húbLovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)TuristikaSpa & wellnessRomantickéVidiekPríroda

Lázeňský penzion Palacký ***
[ Ubytovanie Tachov - Plzeňská 59 ] - Konstantinovy Lázně

Lázeňský penzion Palacký

Kúpeľný penzión Palacký sa nachádza v Konštantína Lázních, leží hneď vedľa kúpeľného hotela Jirásek, kde majú hostia veľmi blízko služby ako je recepcia, bazén, reštauráciu. Kúpeľný penzión Palacký v Konštantína Lázních ubytovanie:. Kúpeľný penzión Palacký v Konštantína Lázních ponúka 16 komfortných dvojposteľových izieb k pohodlnému ubytovanie. Izby penziónu Palacký v Konštantína Lázních majú vlastné sociálne zariadenie, televízor so satelitnými stanicami, chladničku, rádio a telefón.

ceny od 550,00 Kč
Zdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Izbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)TuristikaSpa & wellnessRomantickéVidiekLacné ubytovaniePríroda

Hotel Alexander ****
[ Ubytovanie Tachov - Masarykovo náměstí 13 ] - Stříbro

Hotel Alexander

Hotel Alexander se nachází na strategickém místě přímo v srdci města Stříbro. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody a za památkami. Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.

ceny od 1 100,00 Kč
TV miestnosťInformačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Potápanie, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3500 metrov)Zber húbLovRybolovJazda na koniMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)TuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiLov rýbBusinessPríroda
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA